globe

Sahte ilaç tanıma

Quote-box-fake-med-1Dino-Lite ile sahte ilaç tanıma

İngiltere, Kent'ten Neville Broad, sahtekarlık üzerinde bağımsız bir uzman ve iki arkadaşları ile kendi şirketi Authenticate Limited'de çalışıyor. Kent Bilim Parkındaki laboratuvarda birden fazla Dino-Lite dijital mikroskop ile, çoğunlukla, ilaç doğruluğunu araştırma üzerine çalışıyor. "Araştırmalarımız genellikle hem ürünün ambalajı hem de ürünün fiziksel özellikleri üzerinde odaklanmıştır", diye açıklıyor. "Sahte ürünler genelde normal kanallarda bulunmaz, ancak sahte ürünler yasadışı ağlar üzerinden satılır ve elbette internet alıcıların sağlığını etkileme şansına sahiptir. Bu başlı başına bu ürünleri kesmek için yeterli bir nedendir, bunun yanında kendi adıyla satılan yasadışı ürünlerle üretici ve markaya gelen ekonomik zarar da mevcut.

Değerli özellikler

Quote-box-fake-med-2Broad kendi laboratuvarında dört Dino-Lite kullanıyor: "Biz sık sık, örneğin, kaplamalı karton kullanarak ambalaj üzerinde oluşan rahatsız edici parlamayı ortadan kaldıran polarizasyon filtresini kullanıyoruz. Bunun yanı sıra, ölçüm yapmak ve DinoCapture yazılımı ile ölçüm gerçekleştirmekçok kolaydır, bu da hem ambalaj hem de ürün üzerindeki çarpıtmaları izlemeyi kolaylaştırır. Program üzerinde not alabilmeyi ve bunları görüntülerle birlikte merkezi, dijital bir dosyada depolamayı faydalı buluyoruz. Başka büyük özelliği, doğrudan Dino-Lite ile çalışan PC ekranındaki görüntülerin izlemek. Optik aracılığıyla gözünüzü kısmanız gerekmez ve gerekirse doğrudan görüntüleri saklayabilirsiniz. Diğer mikroskopları da denedik, ancak Dino-Lite bizim için en kolayı ve en hızlısı oldu."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...