globe

Pratikte bir DermaScope/ EarScope

Quote-box-doctor-derm-earDINO-LITE KULLANAN BIR PRATISYEN HEKIM

Baarn, Hollanda'da bir pratisyen hekim birkaç Dino-Lite modelini kullanıyor: "Dino-Lite Dermascope makro tuşu bulunan herhangi bir standart dijital fotoğraf makinesinden daha iyi ve daha temiz cilt görüntüleri sağlıyor. Dino-Lite Earscope'um kulak içinden güzel görüntüler sağlıyor, ben hastalarımın timpanik membranlarını incelemek için kullanıyorum. Ben bile Earscope yoluyla kendi kulak zarımı inceleyebiliyorum.

Dino-Lite mikroskoplar doğrudan PC'min USB portuna bağlanabildiğinden, resimler büyük bir ekranda hemen kontrol edilip hasta ile paylaşılabiliyor, piller asla bitmiyor, ışık da her zaman iyi durumda. Dino-Lite mikroskoplar bilgisayarıma bağlı olduğundan dolayı görüntüleri kolayca ve hızlı bir şekilde saklayabiliyor ve paylaşabiliyorum. Dino-Lite ile çekilen fotoğraflar sadece 3 fare tıklaması ile Elektronik Hasta Dosyası'nda saklanabilir. Resimleri deri hastalıkları kütüphaneme kolayca ekleyebilirim.

Uzman Dermatologlara telefon üzerinden danışacağım zaman Quote-box-doctor-derm-ear2DermaScope kullanacağım. Baarn'ın Meander Hastanesinde hastanın pratisyen hekimi tarafından uyarıldığı takdirde dermatologların ilk görüşmede biopsi yapabildiği, "şüpheli cilt lekeleri" için özel bir poliklinik mevcut. Bir resim birçok kelimeden çok daha fazlasını söylüyor; hastanın durumunun aciliyetine çok hızlı bir şekilde karar verilebilecek. Ben görselleştirmeyi çok severim. "