globe

PodoScope ile ayak bakımı

Quote-box-podoscope-1

PodoScope ayak bakımını profesyonelleştirmeye yardımcı olur

Profesör Mauro Montesi İtalyan Podiyatristler Derneği başkanıdır (Associazione Italiana Podologi). Şu anda, örgütün İtalya'ya yayılmış 270 üyesi var. Montesi Dino-Lite PodoScope'un büyük bir hayranı, çünkü ayak bakımı mesleğinin profesyonelleşmesi için büyük bir katkı sağladığına inanıyor.

Montesi: "PodoScope kullanmanın başlıca avantajı, podiyatristlere mikroskobik görüntüleri yakalayarak ayak cilt görüntüleri oluşturmalarını sağlamasıdır. Bu şekilde, örneğin, muhtemel yaralanmaların klinik araştırmaları kolayca takip edilebilir. Derideki küçük çatlaklar PodoScope sayesinde erken bir aşamada tespit edilebilir, bakteriler bu küçük çatlaklarda birikebilecek ve sonrasında hastanın hareketliliğini engelleyebilecek büyük enfeksiyonlara neden olabileceği için bu önemlidir.Quote-box-podoscope-2 Geç keşif nöropatiye bile yol açabilir. Bu nedenle şiddetle bazı durumlarda PodoScope kullanılmasını tavsiye ederiz. PodoScope'un varlığını üyelerimize anlatmak, kullanımının önemli ölçüde mesleğimizi profesyonelleştireceğini açıklamak artık bizim görevimiz."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...