globe

Iridology

Quote-box-iridologyBir Dino-Lite IriScope ile Iridology

Dino-Lite IriScope kolayca göz ve irisin hassas görüntülerini oluşturmanıza olanak sağlar. Güçlü büyütme özelliği sayesinde zor görünür ayrıntıları görebilirsiniz. Natüropatide, IriScope genellikle iris tanısı için kullanılır. Iridologistler gözün iris renk özelliklerine dayanarak hastanın sağlık durumunu değerlendirirler. Iridologistlere göre, iris tanısı ile diyabet, romatizma ve gut gibi hastalıkları teşhis edebilir ve buna göre hastaları tedavi edebilirler.

İris Fotoğrafçılığı için özel yapılmış kamera

Mikroskop kameranın konturlu başlığı kameranın göze yakın olabilmesini sağlar. Dahili LED aydınlatma sayesinde - iki beyaz ve iki sarı LED ile kolayca harici ışık kaynağına gerek kalmadan iyi bir görüntü yaratabilirsiniz. Sarı LED karanlık irislerde daha iyi görüntü sağlamak için kullanılır. Iriscope'un çok yönlülük ve kolay taşınabilirliğini kanıtlayacak şekilde, hekim Windows veya MacOS üzerinde bir bilgisayar veya dizüstü ekranında veya Windows tablet ile doğrudan ilgili iris görüntüsünü izleyebilir.

Tanıya hastaların doğrudan katılımıQuote-box-iridology-2

Hague, Hollanda'dan naturopatik hekim Frederike Otger bir süredir Iriscope kullanıyor: "Göz ve iriste net görüntüler almak için kullanışlı ve basit bir mikroskop kamera. Ayarlanabilir büyütme ile göze düzgün biçimde odaklanabiliyor ve küçük düzensizlikleri keşfedebiliyorum. Hem hastalarım ve hem de ben görüntüleri doğrudan ekranda izleyebilmekten memnunuz. Bu şekilde, hasta tanıya daha fazla dahil olur ve aynı zamanda daha iyi geri bildirim verebilir.
Nöropatik hekimler için Iriscope, uygun fiyatlı, kompakt ve kullanımı çok kolaydır. Görüntüler dijital olarak hasta dosyasında saklanabilir. Frederike Otger: "Bir tablet ile birlikte IriScope kombinasyonu nöropatik uygulamalarımdaki modern karakteri vurgulamak için harika bir araçtır."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...