globe

Grafik endüstrisi

Quote-box-printingDino-Lite bilgisayar mikroskobu ile Baskı kontrolü

Dino-Lite dijital mikroskoplar ile grafik endüstrisi baskı, baskı plakaları ve kağıt yapısını kontrol etmek için çok yönlü bir yol bulmuştur. Dino-Lite'ın farklı sürümleri ile de bu pazarda hizmet etmek için ithalatçı IDCP tüm servis mühendisleri Dino-Lite mikroskopları ile donatılmış Tetterode-Nederland ile çalışmakta. Tetterode aynı zamanda uzmanlaşmış bir distribütör olarak Hollanda'daki grafik şirketlerine Dino-Lite mikroskoplarını sunmaktadır.

Basım şirketleri Dino-Lite'ın baskı ve kâğıt kalitesi kontrolü için kullanım imkânlarından dolayı heyecanlılar. Niels Brügemann, basım şirketi Brügemann'ın sahibi: "Dino-Lite USB mikroskop ile kolayca ve oldukça detaylı bir şekilde baskıları ve ofset plakaları kontrol edebiliyoruz! Dino-Lite USB mikroskop yıllardır kullandığımız tarihi büyütece mükemmel bir ek oldu. USB mikroskop 200x kadar büyüterek kolayca ve oldukça detaylı bir biçimde baskıları veya kâğıt yapısını kontrol etmemizi sağlıyor. Tek bir düğmeye basarak görüntüler PC'ye kaydediliyor. Baskı denetiminin yanı sıra aynı zamanda ofset tabakalarını dengesizlik var mı diye kontrol edebiliyoruz."

Tetterode-Nederland üretim müdürü Katinka Hetem van Wijk'e göre Dino-Lite grafik alanında teknik yönlere dair iletişimi oldukça verimli bir hale getirip kolaylaştırıyor. "Dino-Lite ile baskıya veya plakaya yakınlaşarak baskıyla alakalı teknik problemin kaynağını kolayca bulabiliyoruz. Özellikle posta ile fotoğraf yollamaya getirilen alternatif bizim mesleğimizde iletişimimizi çok daha verimli kılıyor.

 

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...