globe

Dino-lite içinde elmas, saat ve mücevher sektöründe

Quote-box-jewelryDino-lite içinde elmas, saat ve mücevher sektöründe

Dino-Lite kuyumculuk sektörünün ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış özel bir mikroskop ve aksesuar serisi geliştirdi. Özel olarak tasarlanmış polarize ışık bu seriyi takılar, saatler ya da kıymetli taşlar üzerinde çalışmak ve kontrol etmek için ideal bir çözüm haline getiriyor. Dino-Lite, Macintosh yazılımları için DinoXcope veya Windows için DinoCapture ile birlikte, çok güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır.

Takılar, saatler, elmas ve değerli taşları incelemek, kalite kontrolü yapmak, sınıflandırmak ve üzerlerinde çalışmak için profesyonel bir çözümdür. 15 cm'ye kadar çıkabilen uzun çalışma mesafesine sahip seriler kullanıcıya mikroskop altında çalışma olanağını mümkün kılar. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlamayı azaltmaya yardımcı olur. Kompozit ve alüminyum alaşımlı gövdeyle sunulmaktadır.

Elmas, saat ve mücevher işinde aşağıdaki hedef gruplar öne çıkmaktadır:
• Saat tamir ve imalatı
• Değerli taş uzmanları
• Elmas kuyumcuları ve tüccarları
• Elmas kesiciler
• Kuyumcular
• Değerli taş koleksiyoncuları

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...