globe

Elektronik endüstrisi için Dino-Lite (ESD güvenli)


esd-6esdDino-Lite elektronik sektörünün ihtiyaçları düşünülerek özel olarak dizayn edilen Elektrostatik Deşarj (ESD)-güvenli dijital mikroskoplar ve aksesuarlarının geniş bir yelpazesini sunmaktadır.

ESD güvenli mikroskop modellerinin sağlam alüminyum gövdesi belirgin bir statik üretmez. Özel ESD güvenli standları hassas elektronik devreler içeren ortamlar için geliştirilen özel olarak formüle edilmiş ESD güvenli kaplama ile kaplanmıştır. Bu da elektronik sektöründe denetim, kalite kontrol, yeniden işleme/onarım veya hassas montaj işlerinde Dino-Lite'ı herkes için güvenli ve gerekli bir araç haline getirmektedir.


Uygulamalar:

  • Lehim Kontrolüesd-8esd-5
  • Bileşen Kontrolü
  • Hata Analizi
  • Kalite Kontrolü
  • Sahte Bileşen Algılama
  • BGA Kontrolü Montajı


Özellikler:

esd-7Tüm USB Dino-Lite modelleri, hem Windows hem de MacOS için çok dilli, profesyonel yazılım paketi ile gelir. Bu yazılım ile görüntü ve videolar çekilebilir, ya da iş arkadaşları, müşteriler ya da tüm dünyadaki tedarikçileri ile işbirliği yapmayı çok basit hale getirecek şekilde internet üzerinden canlı olarak paylaşılabilir. Kalibrasyon seçeneği ile entegre ölçüm özelliği her türlü doğru ölçümün (çizgi, daire, açılar, çokgenler, vb) yapılmasını sağlar.

Entegre, tamamen ayarlanabilir polarizör kristal berraklığında yüksek kaliteli görüntüler elde edilmesi için LED'lerin ortaya çıkabilecek yansımalarını azaltır.

Birçok model mikroskop altında çalışmayı mümkün kılan uzun çalışma mesafeleri sunar. Mikrotouch enstantane fonksiyonu sadece mikroskop üzerindeki sensöre dokunarak kolayca resim çekmenizi sağlar.

Görüntü kayıtlarının gerekli olmadığı fakat gerçek zamanlı görüntülerin hayati olduğu durumlar için, D-Sub bağlantısı olan Dino-Lite VGA modelleri doğru seçimdir. Bu modeller çok yüksek bir kare hızı (60 fps) ve kristal netliğinde görüntüler sunar.

esd-1 esd-2 esd-10 esd-9

 

Broşür elektronik endüstrisi için (ESD-Güvenlik)