globe

sample 1 sample 3 
sample 2 sample 4

Numune malzemenizi test etmek ister misiniz?

Numune malzemenizi gönderin ve size bir Dino-Lite dijital mikroskop ile yakalanan bazı yüksek büyütülmüş görüntüleri göndereceğiz. Ücretsiz!

Dünyada binlerce kullanıcı günlük olarak geniş bir kalite güvence işlemi yelpazesi için Dino-Lite kullanıyor. Dino-Lite, metal, cam, plastik, kumaş, kağıt, doku veya başka biyolojik maddeler gibi küçük nesne ve malzemelerin her türlü yerde incelenmesi için saygı gören ve güvenilir bir araç haline gelmiştir. Hangi Dino-Lite modelinin sizin için en uygun olacağından emin değilseniz, bize örnek malzeme gönderebilirsiniz ve biz size en uygun model için bir tavsiye de dahil olmak üzere bazı yüksek oranda büyütülmüş Dino-Lite görüntüleri göndereceğiz. Elbette ücretsiz!

Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your full adress details or write No.

Invalid Input

*Ağır veya toplu numune iadesi durumunda oluşan nakliye masraflarını talep edeceğiz, her zaman sevkiyat öncesinde onayınızı isteriz.
Örnek malzemeden oluşturulan görüntülerin ticari amaçlarla kullanılmasını istemiyorsanız, bu kutuyu işaretleyin. İzniniz olmadan iletişim esnasında şirket adınız veya ürün adınız kullanılmaz.
Invalid Input

Şirket/kişisel verilerimin toplanması ve saklanması rızasını almak için lütfen bu formu kullanın