globe

N3C-A

N3C-A koaksiyel ışık kapağı Uzun Çalışma Mesafesi serisindeki Dino-Lite Edge modelleri için yararlı bir aksesuardır. Bu eklemeden özellikle metal, plastik veya cam benzeri incelemesi özellikle zor yüzeyler faydalanır.

Küçük ve hafif ön kapağın içine bir ışın ayırıcı ile dahiyane bir yansıtma sistemi entegre edilmiştir. Koaksiyel aydınlatma, oldukça duyarlı kamera ve 140 defaya kadar büyütme kombinasyonu herhangi bir yüzey üzerindeki en ufak çizik ve ezilmeyi görselleştirmeyi mümkün kılar. Koaksiyel aydınlatma ayrıca rahatsız edici gölgeleri ortadan kaldırarak kontrol etmek istediğiniz malzemelerdeki küçük deliklere bakmayı kolaylaştırır.

NC3-A koaksiyel ışık kapağı Dino-Lite serisindeki diğer kapaklar ile değiştirilebilir. Uzun Çalışma Mesafesi aralığı (LWD) serisinden bir Dino-Lite Edge modeli ile birlikte kullanarak optimum sonuç sağlanabilir.

Ek Bilgi

 • Details

 • Accessory range:
  Light and control
 • Price range:
  €50,00 - €150,00
 • ESD-Safe:
  No
 • Dimensions:
  18.5mm (H) x 30.3mm (D)
 • Weight:
  6 g
 • Compatible with:
  All Edge models (AM41xx, AM45xx, AM48xx, AM71xx, AM75xx, AM78xx, AM79xx)
 • Package contents:
  N3C-A coaxial light cap, Quick start guide
 • Warranty:
  1 year European warranty

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedBu MZTL modeli alüminyum alaşım gövdesinin yanı sıra uzun bir çalışma mesafesine, polarizasyon filtresine ve üçüncü bir (değiştirilebilir) polarizasyon kapağına sahipir.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...