globe

Trychoskopy/ włosy (2)

Urządzenie Dino-Lite TrichoScope istotnie zwiększa obroty fryzjerów i salonów piękności

Włoska firma Exagon Engineering jest liderem w rozwoju oprogramowania dla organizacji zajmujących się sprzedażą detaliczną, zwłaszcza takich jak fryzjerzy i salony piękności. Firma ta opracowała oprogramowanie, które w połączeniu z urządzeniem Dino-Lite TrichoScope pomoże znaleźć odpowiednie produkty i rozwiązanie problemów dotyczących pielęgnowania włosów i skóry. Liczba produktów do pielęgnowania włosów i wprowadzających usprawnienia w salonie fryzjerskim jest ogromna. Dotyczy to również ogromnej ilość różnych kosmetyków stosowanych w salonie kosmetycznym. Sprzedaż tych produktów stanowić może dla fryzjera lub kosmetologa możliwość uzyskania wzrostu obrotów i wysokich wpływów ze sprzedaży w ich sklepach, ale w praktyce uzyskanie tego rodzaju wzrostu nie jest łatwe. Ich klienci wątpią w użyteczność tych produktów ze względu na brak dowodów ich skuteczności.

W celu rozwiązania tego problemu firma Exagon opracowała oprogramowanie, które może przeanalizować możliwe problemy skóry i włosów za pomocą urządzenia Dino-Lite TrichoScope, cyfrowego mikroskopu. Dyrektor firmy Exagon Antonio Visconti: “Trichoskopia jest młodą nauką studiującą problemy zdrowia włosów i skóry głowy. Klient może zobaczyć zdjęcia, gdy fryzjerka i kosmetyczka robi te badania. Przy mocno powiększonym obrazie włosów lub skóry głowy oprogramowanie firmy Exagon tworzy porady na temat danego produktu lub produktów, które można polecić salonom fryzjerskim lub kosmetycznym. Przy użyciu urządzenia Dino-Lite TrichoScope wraz z oprogramowaniem Exagon można uzyskać zdecydowane zwiększenie ogólnej sprzedaży produktów do oczyszczania włosów i skóry głowy.”

Prosta integracja oprogramowania

Firma Exagon Engineering jest w stanie dostosować oprogramowanie indywidualnie dla każdego fryzjera, dostawcy produktów kosmetycznych dla salonu kosmetycznego, zapewniając, że tylko te produkty są zalecane, które są faktycznie dostępne. Visconti: “W tej chwili mamy dane ponad 300 producentów w naszej bazie danych, co pozwala nam stworzyć rozwiązanie dopasowane dla każdego klienta. Urządzenie Dino-Lite TrichoScope okazało się najlepszym produktem dla tej aplikacji. Skóra głowy, mieszki włosowe i włosy mogą zostać zbadane bardziej szczegółowo. Dzięki zestawowi rozwoju oprogramowania - Software Development Kit (SDK) dostarczonemu przez Dino-Lite, integracja z naszym oprogramowaniem stała się bardzo prosta, co było jednym z głównych powodów, aby wybrać Dino-Lite.”

Urządzenie TrichoScope jest solidne i mocne, co pozwala na powiększenia do 200-krotnego a nawet 500-krotnego, o rozdzielczości 1,3 lub 5 megapikseli, w zależności od modelu. Urządzenie TrichoScope posiada certyfikat CE, jako urządzenie medyczne. Posiada ono 8 zintegrowanych diod LED, co czyni zbędnym konieczność poszukiwania zewnętrznego źródła światła, a dzięki energii pochodzącej z zasilania poprzez połączenie USB, nie trzeba wymieniać lub ładować akumulatorów. Te właściwości sprawiają, że urządzenie Dino-Lite TrichoScope stanowi dobry wybór dla każdego salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego lub producenta produktów kosmetycznych.

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...