globe

Technologia włókiennicza

Technologia włókiennicza i edukacja z Dino- Lite

Quote-box-tex-tech-ed-1

John McLoughlin jest Starszym Wykładowcą na Uniwersytecie Manchester Metropolitan w Anglii. Naucza " Technologii włókienniczej i mody" i jest uznawany za eksperta w zakresie tkanin, obróbki tkanin oraz technik łączenia. Wiele opublikował na ten temat. McLoughlin używa mikroskopów cyfrowych Dino-Lite jako integralnej części swoich wykładów, aby pokazać powiększone obrazy tkanin i szwów. McLoughlin: " Wyświetlam obraz na ekranie tak, aby wszyscy studenci mogli zobaczyć materiał w szczegółach. Robię to na żywo na każdym moim wykładzie jak również pozwalam studentom pracować samodzielnie z Dino-Lite, tak aby zdobyli doświadczenie w jego użyciu."

Niezastąpiony

McLoughlin jest bardzo zadowolony z działania Dino-Lite." Dawniej pracowałem z innymi markami, które były droższe a jakość zdjęć była o wiele niższa. Dino-Lite jest również bardzo łatwy w użyciu, podłączasz kabel USB i jest gotowy do użycia. Chciałbym, aby każdy student posiadał swój własny Dino-Lite i jestem bardzo stanowczym tego zwolennikiem.

Quote-box-tex-tech-ed-2Teraz, McLoughlin pracuje nad oprogramowaniem, które będzie mogło rozpoznać fizyczne właściwości tkaniny I określić, w jaki sposób została przetworzona. Praca ta wymaga określenia następujących spraw:, jaki rodzaj szwów, jaka gęstość i jakie igły będą najbardziej odpowiednie dla danego zadania. McLoughlin: ' Użyłem również Dino-Lite, aby zebrać dane do mojego oprogramowania, które sprawdzi się, szczególnie w masowej produkcji tekstyliów. Umożliwi ono dalszą automatyzację procesu produkcyjnego."

McLoughlin jest przekonany, że Dino-Lite pomaga studentom zdobyć doświadczenie niezbędne w przyszłym zawodzie." Ręczny mikroskop jest niezastąpiony, aby pojąć istotę moich wykładów. Aby wiedzieć, o czym mówisz, niezbędny jest ten poziom szczegółow. Jeżeli mówię, że tkanina jest kosmata, chcę pokazać na poziomie włókna, dlaczego nazywam tą substancję kosmatą. Oczywiście, było by idealnie, jeżeli każdy student mógłby pójść do domu I sprawdzić tkaninę z własnym Dino-Lite'em.Dino-Lite ożywia mój przedmiot."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...