globe

Szkoła podstawowa

Quote-box-primary-edDino-Lite w edukacji

Mikroskop USB Dino-Lite daje uczniom / studentom natychmiastowy dostęp do świata w skali mikro. Powiększenie do 200 razy daje wspaniały wgląd w detale, które normalnie pozostają niewidoczne. Mikroskopijny świat staje się w klasie rzeczywistym. Po prostu podłącz Dino-Lite Basic (AM2111) do PC i natychmiast uzyskasz na ekranie obraz z mikroskopu. Możesz badać owady, elektronikę, materiały z nadrukiem i wiele innych rzeczy. Dino-Lite Basic jest wydajny, co czyni go odpowiednim do indywidualnego użytkowania przez uczniów / studentów w klasie.

Dino-Lite Pro jest idealnym rozwiązaniem do pokazywania i dyskutowania obrazów mikroskopowych w klasie. Używaj Dino-Lite Pro (AM4113T / AM7013MT) o wysokiej rozdzielczości do prezentowania wyników na cyfrowej tablicy lub ekranie. Ten model Dino-Lite wyposażony jest w przycisk umożliwiający bezpośrednie przechwytywanie obrazów. Z oprogramowaniem DinoCapture możesz dokonać pomiarów bezpośrednio na obrazie. Elastyczne statywy przeznaczone są do robienia dobrych zdjęć z Dino-Lite - zaleca się używanie statywów. Elastyczny statyw (MS33W) może być zorientowany we wszystkich kierunkach. Profesjonalny statyw MS23B oferuje dodatkowo zwiększoną precyzję. Pozycja Dino-Lite może być ustalona i dostosowana do obiektów pionowych.

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedAD4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami. Ten model MZTL umożliwia pracę w dużej odległości od obiektu oraz posiada obudowę ze stopu aluminium.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...