globe

Rozpoznawania fałszywych leków

Quote-box-fake-med-1Rozpoznawania fałszywych leków z Dino-Lite

Neville Broad z Kent, w Anglii jest niezależnym ekspertem do spraw fałszerstw i prowadzi z dwoma kolegami swoją własną firmę Authenticate Limited. Używa kilku mikroskopów cyfrowych Dino-Lite w swoim laboratorium w Naukowym Parku w Kent w celu badania autentyczności, w większości lęków." Nasze badania zwykle skupiają się na opakowaniu produktu jak również na własnościach fizycznych produktu", wyjaśnia." Zwykle nie spotyka się podrobionych produktów w oficjalnych kanałach dystrybucji, lecz często pojawiają się one w kanałach nielegalnych, szczególnie w Internecie i stanowią poważne zagrożenia zdrowia dla osób kupujących. Jest to już wystarczający powód do ich przechwytywania, nie wspominając szkodą ekonomicznym producenta spowodowanym sprzedażą nielegalnych produktów pod jego nazwą.

Wartościowe właściwości

Quote-box-fake-med-2Broad używa cztery Dino-Lite w swoim laboratorium. "Często używamy filtru polaryzacji, aby wyeliminować denerwujący odblask opakowania, do produkcji, którego użyto na przykład błyszczącego, pokrytego folią kartonu.Poza tym bardzo łatwo jest dokonać pomiarów i wykonać kalibrację za pomocą oprogramowania, DinoCapture, co pozwala na łatwiejsze odkrycie fałszerstwa zarówno opakowania jak i produktu. Użyteczną dla nas funkcja jest to,że możemy robić notatki w tym programie i zachowywać je wraz z obrazami w pliku cyfrowym. Inną świetną funkcja jest oglądanie obrazów bezpośrednio na obrazie PC, kiedy Dino-Lite działa. Nie musisz mrużyć oczu przy okularze a obrazy możesz zachować, jeżeli jest taka potrzeba. Oczywiście próbowaliśmy innych, ręcznych mikroskopów, ale Dino-Lite jest najłatwiejszy i najszybszy dla nas w użyciu."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...