globe

Przemysłowa kontrola jakości

Przemysłowa kontrola jakości

Quote-box-ind-q-cntrl-1

Ze względu na miniaturyzację i masowe dostosowanie do potrzeb klienta, pobyt na kontrolę jakości wzrósł gwałtownie. Kontrola jakości w wielu typach przemysłu może uzyskać wielkie korzyści z użycia mikroskopów Dino-Lite. Sprawdzanie frezowanie, malowania, montowanie, produkowania oraz tłoczenia stało się już codziennym zadaniem dla Dino-Lite w tysiącach firm przemysłowych. Dino-Lite jest łatwy w użyciu i tani w nabyciu, ale również oferuje cyfrowe przechowywanie obrazów i filmów za pomocą opcji oprogramowania takich jak pomiary, przypisy oraz porównywanie obrazów.

Wysoko innowacyjne przemysły takie jak samochodowy, lotniczy, elektroniczny oraz przemysł urządzeń medycznych mogą znacznie skorzystać na użyciu Dino-Lite ze względu na jego szybkość i przenośność zarówno regularnych modeli Dino-Lite jak również modeli o wysokiej szybkości lub nawet modeli przenośnych Dino-Lite z 5 calowym ekranem. Bardziej tradycyjne sektory przemysłu takie jak drukieniczy, papierowy, lakierniczy, metalowy i plastikowy, ale również włókienniczy, artykułów spożywczych i opakowań mogą obecnie używać mikroskopii w trakcie całego łańcucha produkcji. We wszystkich sektorach przemysłu, informacje jakościowe mogą być w bardzo łatwy sposób wymieniane pomiędzy dostawcami i klientami, ale również mogą zapewnić wysoki poziom wsparcia produktu i rozwiązywania z nim problemów na przestrzeni całego łańcucha dostaw.Quote-box-ind-q-cntrl-2

Mikroskopy cyfrowe Dino-Lite mogą być wprowadzone w systemy przemysłowe i zintegrowane z istniejącymi rozwiązaniami programowymi za pomocą Software Development Kit (SDK). Lub można zdyskredytować istniejący oprzyrządowanie mikroskopu z jedną z kamer z szerokiego zakresu okularów Dino-Lite. Nasi partnerzy zajmujący się oprogramowaniem stworzyli aplikacje dla specyficznych dziedzin biznesu, proszę sprawdzić menu oprogramowania na tej stronie.