globe

Przemysł jubilerski/ zegarki

Quote-box-jewelryDino-lite w przemyśle jubilerskim, zegarkach i diamentach

Dino-Lite opracował specjalną linię mikroskopów i ich akcesoriów , dostosowanych do potrzeb przemysłu jubilerskiego. Specjalnie zaprojektowane oświetlenie polaryzujące jest idealnym rozwiązaniem do przeprowadzania oględzin i pracy nad biżuterią, zegarkami i kamieniami szlachetnymi. W połączeniu z oprogramowaniem DinoCapture dla Windows i DinoXcope dla Macintosh'a Dino-Lite to bardzo skuteczne i łatwe w użyciu narzędzie.

Profesjonalne rozwiązanie do przeprowadzania oględzin, kontroli jakości, klasyfikacji i pracy nad biżuterią, zegarkami, diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Seria z dużą odległością roboczą do 15 cm umożliwia użytkownikowi pracę pod mikroskopem. Wbudowany, nastawny polaryzator pomaga w redukcji odbłysku lśniących obiektów. Dostępny w obudowie kompozytowej lub ze stopu aluminium.

W przemyśle jubilerskim, zegarmistrzowskim i handlu diamentami możemy wyróżnić następujące grupy docelowe:
• Naprawa i produkcja zegarków
• Gemologowie
• Jubilerzy I handlarze diamentów
• Obróbkarze diamentów
• Jubilerzy
• Kolekcjonerzy diamentów

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...