globe

Iridology

Quote-box-iridologyIridology z Dino-Lite IriScope

Dino-Lite IriScope umożliwia łatwe kreowanie obrazów oczy i tęczówki. Ledwie widoczne szczegóły mogą zostać dostrzeżone dzięki dużemu powiększeniu. W medycynie naturalnej IriScope jest często używany do diagnozy tęczówki. Irydiolodzy oceniają stan zdrowia pacjentów na podstawie charakterystyki kolorów tęczówki oka. Według irydiologów diagnoza tęczówki umożliwia im stwierdzenie schorzeń takich jak cukrzyca, reumatyzm i skaza moczanowa i odpowiednie dostosowanie leczenia.

Specjalny aparat do zdjęć tęczówki

Specjalnie uformowana nakładka na aparacie mikroskopu umożliwia umieszenie aparatu blisko oka. Wbudowane oświetlenie LED- dwa białe I dwa żółte światełka LED umożliwiają zrobienie dobrych zdjęć bez potrzeby użycia zewnętrznego źródła światła. Żółte światełka LED są używane aby polepszyć zdjęcia ciemnych tęczówek. Lekarz może oglądać zdjęcia bezpośrednio na ekranie komputera lub laptopa z systemem Windows lub MacOS lun na tablecie z systemem Windows, co dowodzi uniwersalności i mobilności IriScopu.

Bezpośrednie zaangażowanie pacjenta w proces diagnozyQuote-box-iridology-2

Lekarz medycyny naturalnej Frederike Otger z Hague w Holandii, używa IriScopu już od jakiegoś czasu. "Jest to poręczny i łatwy w użyciu mikroskop z aparatem, umożliwiający zrobienie ostrych zdjęć oczu i tęczówek. Z dającym się dostosować powiększeniem mogę właściwie przybliżyć oko i odkryć najdrobniejsze nieregularności. Zarówno ja jak i moi pacjenci doceniają fakt, że obraz można oglądać bezpośrednio na ekranie. W ten sposób pacjent jest bardziej zaangażowany w diagnostykę i może również wyrazić swoją opinię. Dla lekarzy medycyny naturalnej Iriscop jest dostępnej w rozsądnej cenie, posaida niewielkie rozmiary I jest bardzo łatwy w użyciu. Obrazy mogą być przechowywane w formie cyfrowej w folderze pacjenta. Frederike Otger: "Kombinacja z tabletem czyni z IriScopu wspaniałe narzędzie podkreślający nowoczesny charakter mojej praktyki lekarskiej."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...