globe

SDK

 

sdkDino-Lite oferuje zestaw do rozbudowy oprogramowania (SDK), który umożliwia firmom dodanie w łatwy sposób narzędzi kontroli mikroskopów cyfrowych Dino-Lite (Nie kompatybilne z podstawowych modeli Dino-Lite). Zestaw SDK Dino-Lite dostarcza użytkownikom sposób na łatwą integrację produktów Dino-Lite z ich własnym sprzętem i urządzeniami tak aby stworzyć unikalną kombinację sprzętu i oprogramowania.

Zestaw SDK dostarcza kody C++, C# i Visual Basic oraz pliki komponentów OCX do aplikacji klienta i działa na każdym urządzeniu z systemem Windows.Umożliwia kontrolę nad światłem LED oraz przyciskiem Microtouch na mikroskopie Dino-Lite. Ponad to dostarcza proste metody do ekstrakcji kolorów, obrazów binarnych w czasie rzeczywistym, porównywania obrazów, dowolnej rotacji obrazu oraz wielu innych funkcji. Zestaw SDK zawiera wszechstronną dokumentacje w formie pliku PDF, który jest umieszczony w pakiecie instalacyjnym. Zestaw SDK jest dostępny bezpłatnie dla partnerów i użytkowników Dino-Lite, którzy chcą stworzyć rozwiązania z wartością dodaną. Użytkowania będzie wymagało podpisanej umowy licencyjnej. proszę wypełnić poniższy formularz aby zażądać umowy licencyjne. Po otrzymaniu podpisanej umowy od Państwa wyślemy link do pobrania zestawu SDK w przeciągu 1 do 2 dni roboczych.

Dostępny również:  SDK DinoConnect na Android  android logo , SDK iOS na Apple  apple logo , SDK na LabVIEW  labview 23x20
Który model Dino-Lite mam?  
serial  

 

Proszę zwrócić uwagę: Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane. Numer seryjny i numer modelu można znaleść na metce serwisowej dołączonej do kabla USB mikroskopu Dino-Lite.
Please enter your First name!

Please enter your Last name!

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Please select the SDK version you are interested in

Please enter your Dino-Lite model!

Please enter your Dino-Lite serial number which can be found on the service tag attached to the USB cable.

Invalid Input

Please give some additional information!

Invalid Input

Aby wycofać zgodę na zbieranie i przechowywanie danych osobowych/firmowych proszę użyć niniejszego formularza