globe

SDK

 

sdkDino-Lite oferuje zestaw do rozbudowy oprogramowania (SDK), który umożliwia firmom dodanie w łatwy sposób narzędzi kontroli mikroskopów cyfrowych Dino-Lite (Nie kompatybilne z podstawowych modeli Dino-Lite). Zestaw SDK Dino-Lite dostarcza użytkownikom sposób na łatwą integrację produktów Dino-Lite z ich własnym sprzętem i urządzeniami tak aby stworzyć unikalną kombinację sprzętu i oprogramowania.

Zestaw SDK dostarcza kody C++, C# i Visual Basic oraz pliki komponentów OCX do aplikacji klienta i działa na każdym urządzeniu z systemem Windows.Umożliwia kontrolę nad światłem LED oraz przyciskiem Microtouch na mikroskopie Dino-Lite. Ponad to dostarcza proste metody do ekstrakcji kolorów, obrazów binarnych w czasie rzeczywistym, porównywania obrazów, dowolnej rotacji obrazu oraz wielu innych funkcji. Zestaw SDK zawiera wszechstronną dokumentacje w formie pliku PDF, który jest umieszczony w pakiecie instalacyjnym. Zestaw SDK jest dostępny bezpłatnie dla partnerów i użytkowników Dino-Lite, którzy chcą stworzyć rozwiązania z wartością dodaną. Użytkowania będzie wymagało podpisanej umowy licencyjnej. proszę wypełnić poniższy formularz aby zażądać umowy licencyjne. Po otrzymaniu podpisanej umowy od Państwa wyślemy link do pobrania zestawu SDK w przeciągu 1 do 2 dni roboczych.

Dostępny również:  SDK DinoConnect na Android  android logo , SDK iOS na Apple  apple logo , SDK na LabVIEW  labview 23x20
Który model Dino-Lite mam?  
serial  

 

Proszę zwrócić uwagę: Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane. Numer seryjny i numer modelu można znaleść na metce serwisowej dołączonej do kabla USB mikroskopu Dino-Lite.
Please enter your First name!

Please enter your Last name!

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Please select the SDK version you are interested in

Please enter your Dino-Lite model!

Please enter your Dino-Lite serial number which can be found on the service tag attached to the USB cable.

Invalid Input

Please give some additional information!

Invalid Input

Aby wycofać zgodę na zbieranie i przechowywanie danych osobowych/firmowych proszę użyć niniejszego formularza

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedAD4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami. Ten model MZTL umożliwia pracę w dużej odległości od obiektu oraz posiada obudowę ze stopu aluminium.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...