globe

Dostosowywanie i Integracja systemu z Dino-Lite

Integracja systemu to zebranie podsystemów składowych w jednym systemie i zapewnienie, że podsystemy funkcjonują razem. To jest dokładnie to, co Dino-Lite może Ci zaproponować, aby Ci pomóc, w przypadku, gdy nie masz lub nie chcesz mieć doświadczenia niezbędnego dla rozwijania urządzeń optycznych przy wykonywaniu zadań dotyczących zapewniania jakości.

mass spectrometerMając zdobytą, w okresie ponad 10 lat swojej działalności, wysoce specjalistyczną wiedzę i umiejętności, firma Dino-Lite jest postrzegana jako ekspert w dziedzinie optyki cyfrowej i mikroskopii cyfrowej. Ta wiedza jest wykorzystywana przez wiele firm na całym świecie, które produkują, opracowują i sprzedają zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia i potrzebują najlepszych narzędzi do kontroli jakości w celu zintegrowania ich ze swoim sprzętem. Urządzenia te obejmują szeroki zakres zastosowań, mikroskopy Dino-Lite są zintegrowane z maszynami przeznaczonymi do badań w dziedzinie inżynierii tkankowej, laserowymi urządzeniami do usuwania włosów, maszynach do kontroli szwu w puszkach i pojemnikach do napojów, maszynach do analizy materiału, specjalistycznym wyposażeniu laboratoryjnym, lub innych urządzeniach do zadań dotyczących zapewniania jakości.

Dostosowywanie urządzenia do potrzeb klienta i Software Development Kit (SDK)

nanoindentation systemJeśli potrzebujesz Mikroskopu cyfrowego Dino-Lite, ale potrzebujesz także dodatkowego dostosowania urządzenia do potrzeb klienta lub dodatkowych funkcji? Od niestandardowych długości fali LED, aż do specjalnych adapterów lub akcesoriów - skontaktuj się z nami, przekazując nam swoje pomysły i wymagania, a my będziemy usilnie pracować, aby znaleźć rozwiązania dla zaspokojenia Twoich potrzeb. . Możemy również dostarczyć Zestaw do aktualizacji oprogramowania - Software Development Kit (SDK), który pozwoli twórcom oprogramowania i projektantom sprzętu na dodawanie w łatwy sposób elementów kontroli dla mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Współpracuje on z dowolnym urządzeniem zgodnym z technologią Windows i oferuje pełną kontrolę nad technologią LED i mikrosterowaniem dotykowym Microtouch na urządzeniu Dino-Lite. Ponadto, zapewnia on proste metody wydobycia koloru, binarny obraz w czasie rzeczywistym, porównywanie obrazu, itp. Zestaw SDK jest dostępny bezpłatnie dla użytkowników i partnerów Dino-Lite.

Wniosek o Software Development Kit (SDK) można załączyć tutaj

Oprogramowanie stron trzecich

Wszystkie produkty Dino-Lite USB dostarczane są z oprogramowania DinoCapture i DinoXcope, które zostało opracowane we własnym zakresie i zapewnia doskonałe i stabilne środowisko oprogramowania z funkcjami, które spełniają większość potrzeb aplikacji. W przypadku konkretnych zastosowań lub wyspecjalizowanych rynków, często wymaga się dodatkowych funkcjonalności. Aby wyprzedzić konkurencję na rynku, stale poszukujemy nowych pakietów specjalistycznego oprogramowania, do integracji z mikroskopami cyfrowymi Dino-Lite. To sprawia, że powiązanie pomiędzy sprzętem Dino-Lite i oprogramowaniem jeszcze bardziej nadaje się do wysokich wymagań rynków, takich jak sektory przemysłowe lub medyczne.

 

             
mass spectrometer     drinks can seam inspection     nanoindentation system     service engineer inspection kit
Spektrometr masowy ze źródłem jonizacji   Spawy puszek i pojemników do napoi można zszywać i poddawać kontroli przy pomocy urządzeń Dino-Lite   System nano-nacięć przy pomocy urządzeń Dino-Lite   Zestaw serwisowy do kontroli inżynierskiej przy pomocy urządzeń Dino-Lite
             
dvs system   print quality control system        
Zaletą systemu DVS zintegrowanego z urządzeniem Dino-Lite do wizualizacji próbek   System kontroli jakości wydruku przy pomocy zintegrowanych urządzeń Dino-Lite        

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...