globe

DinoCapture (Windows)

Software PLProfesjonalne, niezawodne oprogramowanie, niezbędne do pracy z oprzyrządowaniem komputerowym takim jak mikroskop USB. Wszystkie produkty USB Dino-Lite są wyposażone w autorskie oprogramowanie, które jest nieustannie udoskonalane. Jest ono bezpłatne dla użytkowników Dino-Lite i posiada automatyczną funkcję aktualizacji.

Jego obsługa jest łatwa i intuicyjna bez potrzeby przechodzenia szkolenia. Kompatybilny z Windows XP, Vista, 7, 8, 10. Dla użytkowników Dino-Lite dostępne jest bezpłatne wsparcie i pomoc online lub za pomocą emaila.Główne cechy oprogramowaniascreenprint-dinocapture-2-0-education

»  Przechwytywanie zdjęć, filmów i filmów poklatkowych    
» Zachowywanie zdjęć w różnych formatach    
» Zaawansowana obróbka zdjęć    
» Opcje pomiarów takie jak:
linie, promienie, koła, 3-punktowe koła, kąty etc.
   
» Pomiary przechwyconych obrazów lub obrazów na żywo    
» Opcje kalibracji    
» Integracja z aplikacją e-mail    
» Dodawanie tekstów do obrazów    
» Integracja ze Skypem do przesyłania w realnym czasie obrazów
do dostawców, klientów lub kolegów
   
» Łączenie wielu mikroskopów Dino-Lite    
» Opcja kontroli oświetlenia    
» Funkcjonalność bezprzewodowa do przeglądania obrazów
mikroskopowych na odległość
   
» Funkcjonalność rozpoznawania kodów kreskowych/ alfanumerycznych    
» Intergracja GPS    
       


Języki

screenprint-cinocapture-2-0-2 Oprogramowanie DinoCapture 2.0 jest dostępne w wielu językach takich jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, chiński, japoński, portugalski, włoski, rosyjski, holenderski, grecki, węgierski, polski, rumuński, szwedzki, fiński, duński, czeski, chorwacki, norweski, turecki.

download  Download DinoCapture Imaging Software (Windows)

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedAD4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami. Ten model MZTL umożliwia pracę w dużej odległości od obiektu oraz posiada obudowę ze stopu aluminium.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...