globe

Dino-Lite dla przemysłu elektronicznego (ESD-safe)


esd-6esdDino-Lite oferuje pełen asortyment bezpiecznych pod względem wyładowań elektrostatycznych (ESD) mikroskopów oraz akcesoria, specjalnie zaprojektowane z myślą o potrzebach przemysłu elektronicznego.

Wytrzymała obudowa aluminiowa mikroskopów antystatycznych nie generuje znaczącego pola statycznego. Specjalne statywy są pokryte antystatyczną warstwą, o formule zaprojektowanej do pracy w środowisku wrażliwych obwodów elektronicznych. Fakt ten czyni Dino-Lite bezpiecznym i niezbędnym narzędziem dla każdego pracującego w przemyśle elektronicznym do czynności takich jak inspekcja, kontrola jakości, naprawa lub zadania wymagające dużej precyzji.


Zastosowania:

  • Sprawdzanie lutowaniaesd-8esd-5
  • Sprawdzanie komponentów
  • Analiza uszkodzeń
  • Kontrola jakości
  • Wykrywanie podrobionych komponentów
  • Inspekcja montażu gniazd BGA


Właściwości:

esd-7Wszystkie modele Dino-Lite są dostarczane z profesjonalnym, wielojęzycznym pakietem oprogramowania , do zastosowania zarówno z Windows'em jak i MacOSem. Za jego pomocą zachowywane mogą być obrazy i filmy, można je również umieszczać w Internecie co umożliwia łatwą współpracą ze współpracownikami, klientami bądź dostawcami z całego świata. Wbudowana funkcja pomiaru wraz z opcją kalibracji umożliwia dokładne pomiary wszelkiego typu (linie, koła, kąty, wielokąty, etc.)

Wbudowany, w pełni nastawialny polaryzator redukuje odbicie światełek LED, które mogły by się pojawić, psując krystalicznie czyste obrazy o niesamowitej jakości.

Kilka modeli posiada dużą odległość roboczą co umożliwia pracę pod mikroskopem. Funkcja migawkowa Microtouch pozwala na proste robienie zdjęć poprzez dotyk sensora na mikroskopie.

W sytuacjach, które nie wymagają robienia migawek ale obrazy w czasie rzeczywistym są istotne, dobrym wyborem będą modele Dino-Lite VGA z łączem D-Sub. Oferują one bardzo wysoką szybkość klatki (do 60 klatek na sekundę) jak również niezmiernie krystaliczne obrazy.

esd-1 esd-2 esd-10 esd-9

 

Broszura dla przemysłu elektronicznego (ESD-Bezpieczeństwo)

 

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedAD4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami. Ten model MZTL umożliwia pracę w dużej odległości od obiektu oraz posiada obudowę ze stopu aluminium.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...