globe

MS35BE - End of Life -

Kwadratowa metalowa podstawa z kolumną i wspornikiem umożliwiającym dostosowanie do kilku wysokości. MS35BE wyposażony jest w ESD antyelektrostatyczną podstawę zamiast standardowej, znajdującej się w modelu MS35B.


Statyw MS35BE jest zaprojektowany do użycia z całą gamą mikroskopów antystatycznych Dino-Lite ESD-safe. Umożliwia on obrót mikroskopu w poziomie o 360 stopni i aż 20 cm odstępu w pionie od obiektu. Dzięki elastycznemu umocowaniu uchwytu mikroskop może zostać umieszczony pod kątem max. 45 stopni. Uchwyt może zostać umocowany w dowolnym miejscu pionowej kolumny. Dokładne ustawienie odległości możliwe jest dzięki specjalnej śrubie. MS35BE składa się ze stabilnej podstawy ze stali nierdzewnej i części z lekkiego aluminium pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu statyw jest wystarczająco lekki do transportu i jednocześnie wystarczająco wytrzymały do użytku w ekstremalnych okolicznościach.

Dodatkowe informacje

 • Details

 • Accessory range:
  ESD safe stands
 • Price range:
  €50,00 - €150,00
 • ESD-Safe:
  Yes
 • Dimensions:
  12.5cm (W) x 20.5cm (L) x 30.5cm (H)
 • Weight:
  1.1 kg
 • Compatible with:
  All Dino-Lite models
 • Package contents:
  Stand, HD-P1 holder
 • Warranty:
  1 year European warranty

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...