globe

sample 1 sample 3 
sample 2 sample 4

Chcete otestovat svůj vzorkový materiál?

Zašlete nám svůj vzorkový materiál a my vám zašleme snímky ve vysokém rozlišení, které jsme vytvořili pomocí digitálního mikroskopu Dino-Lite. Zdarma!

Tisíce uživatelů z celého světa používají každý den Dino-Lite k široké řadě úkolů souvisejících s ověřováním kvality. Z Dino-Lite se stal vysoce respektovaný a spolehlivý nástroj pro zkoumání všech druhů malých předmětů a materiálů jako je kov, sklo, plasty, látka, papír, tkáně nebo jiný biologický materiál. Pokud si nejste jisti, který mobdel Dino-Lite by vašim potřebám vyhovoval nejlépe, můžete nám zaslat svůj vzorkový materiál a my vám zašleme velmi zvětšené snímky Dino-Lite, včetně doporučení nejvhodnějšího modelu. Samozřejmě zdarma!

Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your full adress details or write No.

Invalid Input

*V případě vrácení těžkých nebo objemných vzorků vám budeme účtovat náklady na dopravu, před odesláním vás vždy požádáme o potvrzení ceny.
Nechcete-li, aby snímky vytvořené ze vzorkového materiálu, který jste poskytli, byly použity ke komerčním důvodům, zaškrtněte toto pole, prosím. Bez schválení nepoužijeme v žádné komunikaci název vaší společnosti ani název produktu.
Invalid Input

Chcete-li vzít zpět souhlas se shromažďováním a ukládáním údajů o mé společnosti nebo mých osobních údajů, použijte prosím tento formulář