globe

Sada PH-HPS

Sada Photonic HPS se skládá z vysoce výkonného dvouramenného LED bodového světla a adaptérů MS35/36B(E).

Toto bodové světlo se připojuje přímo ke stojanu mikroskopu, například k Dino-Lite MS35/36B(E). Jelikož je přimontováno ke stojanu, skvěle se hodí k použití v malých prostorech. Jas lze regulovat pomocí kompaktní ovládací jednotky. Obě ramena lze navíc samostatně zapnout nebo vypnout.
Nastavitelná ramena lze snadno seřídit, což Vám umožní to nejlepší nasvícení vzorku.
* U Dino-Lite Europe jsou k dostání i další výrobky z řady Photonic

Další informace

 • Details

 • Accessory range:
  Light and control
 • Price range:
  €450,00 - €550,00
 • ESD-Safe:
  Yes
 • Dimensions:
  55cm long, each arm
 • Weight:
  650 g
 • Compatible with:
  All Dino-Lite models, except high magnification models
 • Package contents:
  Hi-Power Spot 2-arms, Controller unit, power supply with EU & UK plug, MS35/36B(E) adapter | ESD Safe add-ons not included
 • Warranty:
  2 year European warranty

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedTento model MZTL má velkou pracovní vzdálenost, polarizační filtr a třetí (vyměnitelnou) polarizační krytku a rovněž i hliníkový plášť.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...