globe

MS52B

Vysoce výkonný stojan Dino s připojeným pohyblivým ramenem. MS52B je typ stojanu s flexibilním kloubovým ramenem s držákem pro použití s ručně drženými digitálními mikroskopy Dino-Lite.


Precizně strojově vyrobené součásti poskytují hladké nastavení a neomezené horizontální polohování v dobře vyváženém a stabilním ergonomickém designu. MS52B lze snadno připevnit a zajistit na jakémkoli pracovním místě nebo nahoře na stole. Je vyroben z odolného lehčeného recyklovaného hliníku a možnost složit jej naplocho činí univerzální stojan MS52B příjemně mobilní.

Poznámka: Možnost MS52BA2 je k dispozici se stojanem MS52B s pohyblivým ramenem a stojanem s tvrdou vodorovnou plochou a sestavou základny, když není vhodné nebo dostupné pracovní místo na stole.

Další informace

 • Details

 • Accessory range:
  Professional stands
 • Price range:
  €250,00 - €350,00
 • ESD-Safe:
  No
 • Dimensions:
  35.5cm (W) x 16.5cm (L) x 5cm (H)
 • Weight:
  1.8 kg
 • Compatible with:
  All Dino-Lite models
 • Package contents:
  Stand, HD-P1 holder
 • Warranty:
  1 year European warranty

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedTento model MZTL má velkou pracovní vzdálenost, polarizační filtr a třetí (vyměnitelnou) polarizační krytku a rovněž i hliníkový plášť.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...