globe

Zhodnocení stavu vlasů (2)

Dino-Lite TrichoScope zvyšuje obrat v kadeřnictvím a kosmetických salónech

Italská společnost Exagon Engineering je lídrem ve světě vývoje softwaru pro maloobchodní organizace, zejména kadeřnictví a kosmetické salóny. Společnost vyvinula software, který v kombinaci s Dino-Lite TrichoScope pomáhá určity ty správné produkty k ošetření vlasů a pokožky.
Počet produktů pro ošetření vlasů a jejich zlepšení je obrovský. Rovněž je pravda, že existuje i velká řada kosmetických proudktů. Prodej těchto produktů má pro kadeřníky nebo kosmetičky velkou cenu, ale v praxi to není nic snadného. Zákazníci bývají na pochybách vzhledem k nedostatku zkušeností s užitečností takových produktů.

Za účelem vyřešení tohoto problému Exagon vyvinul software, který dokáže analyzovat možné problémy s pokožkou a vlasy, pomocí digitálního mikroskopu Dino-Lite TrichoScope. Ředitel společnsoti Exagon, Antonio Visconti, uvedel: “Trichosckopie je mladá věda zkoumající zdraví vlasů a pokožky hlavy. Zákazník může vidět snímky během vyšetřování prováděného kadeřníkem nebo kosmetičkou. Díky velmi zvětšenému snímku vlasů, pokožky hlavy nebo kůže software Exagon Engineering vytvoří doporučení ohledně produktu nebo produktů, které může kadeřník nebo kosmetička doporučit. Použití Dino-Lite TrichoScope a softwaru Exagon zvyšuje celkový obrat z prodeje produktů na ošetření vlasů a pokožky."

Snadná integrace softwaru

Exagon Engineering dokáže upravit software pro každého kadeřníka, kosmetičku, kosmetický salón a zajistit, že doporučeny jsou pouze takové produkty, které jsou skutečně k idspozici. Visconti: "V tuto chvíli máme podrobnosti od více než 300 výrobců v naší databázi, které nám umožňují vytvořit řešení šité každému zákazníkovi na míru. Dino-Lite TrichoScope dokázal, že je nejlepším produktem pro tento účel. Pokožka hlavy, kořínky a vlasy lze prozkoumat velmi detailně. Díky soupravě pro vývoj softwaru (SDK) dodávané Dino-Lite je integrace našeho sfotwaru velmi jednoduchá, a to byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli pro Dino-Lite."

TrichoScope je pevný, umožňuje zvětšení až 200 a dokonce až 500x s rozlišením 1,5 nebo 5 megapixel, v závislosti na modelu. TrichoScope má CE certifikaci jako zdravotnické zařízení. Má 8 integrovaných LED, díky kterým je externí zdroj světla zbytečný a vzhledem k napájení přes USB není třeba baterie vyměňovat nebo dobíjet. Díky těmto vlastnostem je Dino-Lite TrichoScope tou správnou volbou pro každou kadeřnici, kosmetičku nebo výrobce kosmetických produktů.

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...