globe

Teledermatologia

Quote-box-teledermatologyTeledermatologie s Dino-Lite

"Lékaři, kteří používají Dino-Lite, ho shledávají univerzálním a snadno použitelným."

Nizozemský zdravotní institut Ksyos Tele Medical Center se zaměřuje na výzkum, rozvoj a zavádění telekonzultací do běžné zdravotní péče. Ksyos spolupracuje s více než 3500 lékaři a 2000 zdravotními specialisty a lékaři v oblasti telekardiologie, teledermatologie, teleoftalmologie a telepulmonologie.
Ksyos nabízí teledermatologické služby od začátku roku 2011. Lékaři, kteří es zajímají o využívání této služby, mají možnost použití digitálního dermatoskopu Dino-Lite, na což je nahlíženo jako na významnou iniciativu pro start teledermatologie. Lékaři, kteří aktuálně využívají Dino-Lite, ho berou jako univerzální a snadno použitelný nástroj. Přímé propojení s PC je obecně bráno jako jedna z nejdůležitějších funkcí. Praktiční lékaři mohou používat bezpečnou webovou aplikaci a zasílat snímky dermatologům, a to včetně údajů o pacientovi a lékařskou anamnézu.

Diagnostika na dálku pomocí Dino-Lite DermaScope

Quote-box-teledermatology-2Albert van der Velde je praktický lékař v nizozemském Haarlemu a stará se o více než 2200 pacient. Velmi brzy si osvojil technologii Dino-Lite DermaScope. "Je to radostí jak pro mě, tak pro mé pacienty ", říká Van der Velde. " DermaScope je kompaktní a moji pacienti vidí vše na obrazovce. Největší výhodou je samozřejmě rychlost práce. Svá zjištění a fotky zasílám KSYOS (organizace zabývající se teledermatologií) a výsledky dostanu další den. Má to svá pozitiva i negativa. Je-li výsledek pozitivní, můžete pacienta telefonicky uklidnit, a to ihned, ale jde-li o něco podezřelého, pacient navštíví dermatologa hned další den, místo aby musel čekat několik týdnů. Takže i toto je pro pacienta lepší. "

Větší zkušenosti

Použití DermaScope je něco, na co zvyknete. Van der Velde: "Ano, musel jsem najít médium a zjistil jsem, že voda funguje nejlépe. S Dino-Lite musíte manévrovat, abyste dosáhli nejoptimálnějšího výsledku". Pro Van der Veldeho znamená použití Dino-Lite DermaScope také zvýšení jako zkušeností. „Nemám žádné ambice stát se dermatologem, ale když vidím snímky a výsledky dostanu tak brzy, vždy se něco naučím. Můžete říct, že DermaScope má vysokou přidanou hodnotu a vše je výhodné zejména pro pacienty."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...