globe

Šperkařský/ hodinový průmysl

Quote-box-jewelryDino-lite ve šperkařském, hodinovém a diamantovém průmyslu

Dino-Lite vyvinul speciální řadu mikroskopů a příslušenství navržených tak, aby splnily potřeby šperkařského průmyslu. Speciálně navržená polarizovaná světla z něj činí ideální řešení pro kontrolu a práci se šperky, hodinami a vzácnými kameny. Dino-Lite doplněný softwarem DinoCapture pro Windows nebo DinoXcope pro Macintosh je velmi výkonný a snadno použitelný nástroj.

Profesionální řešení pro kontrolu, kontrolu jakosti, klasifikaci a práci se šperky, hodinami, diamanty a drahokamy. Série s dlouho pracovní vzdáleností až 15 cm umožní uživateli práci pod mikroskopem. Vestavěný nastavitelný polarizér pomáhá snížit lesk blýskavých objektů. K dispozici s kompozitním krytem z hliníkové slitiny.

V diamantovém, hodinovém a šperkařském průmyslu lze rozlišit následující cílové skupiny:
• Opravy a výroba hodin
• Práce s drahými kameny
• Obchodníci s diamanty
• Brusiči diamantů
• Šperkaři
• Sběratelé drahých kamenů

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...