globe

Rozpoznávání falešných léků

Quote-box-fake-med-1Rozpoznávání falešných léků pomocí přístroje Dino-Lite

Neville Broad z anglického Kentu je nezávislý odborník na padělky, a společně se dvěma kolegy vede společnost Authenticate Limited. Ve své laboratoři v Kent Science Park používá digitální mikroskopy Dino-Lite, s jejich pomocí zkoumá zpravidla pravost léčiv. "Náš výzkum se často zaměřuje na balení produktu, stejně jako fyzické vlastnosti produktu," vysvětluje. "V běžných kanálech se zpravidla neobjevují žádné falešné produkty, ale falzifikace produktů prodávaných v rámci nelegálních sítí a na internetu mohou poškodit zdraví kupujících. To je samo o sobě dostatečným důvodem pro zajištění těchto produktů, aby se tak předešlo ekonomickým škodám způsobeným výrobcům a majitelům značky, jsou-li tyto produkty prodávány pod jejich jménem."

Cenné vlastnosti

Quote-box-fake-med-2Broad používá ve své laboratoři čtyři přístroje Dino-Lite: "Často používáme polarizační filtr, který eliminuje oslňující lesk na obalech, který je vyroben například z potahovaného kartónu. Kromě toho, software DinoCapture velmi snadno provádí měření a kalibrace, což usnadňuje sledování padělků, jak v případě obalů, tak samotných produktů. Zjistili jsme, že funkce přidávání poznámek přímo do programu a ukládání se snímky do centrálního, digitálního souboru, je skutečně užitečná. Další skvělou funkcí je zobrazení snímků přímo na obrazovce PC, na němž je Dino-Lite spuštěný. Nemusíte mžourat skrz optiku a snímky můžete ihned ukládat, tak, jak potřebujete. Jistě, že jsme vyzkoušeli i jiné ruční mikroskopy, ale Dino-Lite je ze všech nejjednodušší a nejrychlejší."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...