globe

Průmyslová kontrola jakosti

Quote-box-ind-q-cntrl-1Průmyslová kontrola jakosti

Vzhledem k miniaturizaci a masovému přizpůsobení se nároky na kontrolu jakosti výrazně zvýšily. Při kontrole jakosti v mnoha průmyslových odvětvích lze skvěle využít digitálních mikroskopů Dino-Lite. Kontrola kvality frézování, lakování, montáže, zpracování, obrábění je již každodenní prací pro tisíce přístrojů Dino-Lite v průmyslových podnicích. Dino-Lite se snadno používá, je cenově dostupný, ale také nabízí digitální úložiště snímků a video s možnostmi softwaru jako je měření, označování a porovnávání snímků.

Vysoce inovativní průmyslová odvětví, např. automobilový průmysl, letectví, elektronika, lékařská zařízení, mohou využívat Dino-Lite a to díky rychlosti a přenosnosti běžných modelů USB Dino-Lite, vysokorychlostních modelů nebo dokonce mobilních řešení Dino-Lite s 5 palcovou přenosnou obrazovkou. Další průmyslová odvětví, např. tiskařství a papírenství, výroba laků, kovů a plastů, textilní průmysl, ale také potravinový, balící průmysl a mnoho dalších, mohou využívat mikroskopů v rámci celého výrobního řetězce. Ve všech průmyslových odvětvích lze nyní snadno získávat informace od dodavatelů a zákazníků, ale také zajistit vysokou úroveň podpory výroby a řešení problémů v celém zásobovacím řetězci.Quote-box-ind-q-cntrl-2

Digitální mikroskopy Dino-Lite lze implementovat do větších průmyslových systémů a integrovat je do stávajících softwarových řešení společně se softwarovou sadou (SDK). Nebo můžete digitalizovat stávající mikroskopická zařízení s jednou z očních kamer z řady Dinoeye. Softwaroví partneři připravili aplikace pro specifická průmyslová odvětví, projděte nabídku softwaru na této webové stránce, prosím.