globe

Primární vzdělání

Quote-box-primary-edDino-Lite pro školy

USB mikroskop Dino-Lite poskytuje studentům stálý přístup do mikrosvěta. Až 200 násobné zvětšení dává báječný pohled na podrobnosti, které zůstávají normálně skryté. Do školy přichází živý mikrosvět. Jenom prostě připojte Dino-Lite Basic (AM2111) k PC a na obrazovce uvidíte okamžité výsledky. Můžete studovat hmyz, elektroniku, tištěné materiály a mnohem víc. Dino-Lite Basic má výkon za cenu, která je vhodná pro použití jednotlivými studenty ve třídě.

Dino-Lite Pro je ideální řešení pro ukazování a diskusi nad mikroskopickými snímky ve třídě. Použijte Dino-Lite Pro (AM4113T/AM7013MT) s vysokým rozlišením na digitální tabuli nebo na obrazovku. Model Dino-Lite charakterizuje dotykové tlačítko pro přímé zachycení snímku. Se softwarem DinoCapture dokonce můžete na snímcích i měřit. Pro opravdu dobré snímky s Dino-Lite používejte doporučený stojan. Pohyblivý stojan (MS33W) lze natáčet do všech směrů. Profesionální stojan MS35B je dokonce ještě preciznější. Poloha Dino-Lite může být zafixována a vertikálně upravena.

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...