globe

Podiatrie s PodoScope

Quote-box-podoscope-1

PodoScope pomáhá profesionalizovat podiatrii

Profesor Mauro Montesi je prezident Italské asociace podiatrů (Associazione Italiana Podologi). V současnosti má asociace po celé Itálii 270 členů. Montesi je velkým fanouškem Dino-Lite PodoScope, protože věří, že představuje velký příspěvek k profesionalizaci podiatrie.


Montesi: "Hlavní výhodou použití přístroje PodoScope je, že podiatrům umožňuje zaznamenávat snímky pokožky nohou, zachycením mikroskopických snímků. Takto lze klinický rozvoj možného zranění sledovat snadněji. Díky přístroji PodoScope lze objevit malé praskliny v kůži již v raném stádiu, což je důležité, protože v těchto malých prasklinách se mohou hromadit bakterie, které mohou způsobit vážné infekce, které mohou ovlivnit mobilitu pacienta.Quote-box-podoscope-2 Pozdní objev může vést k neuropatii. Proto v některých případech doporučujem použití přístroje PodoScope. Nyní je naším úkolem, abychom členy ifnormovali o existenci přístroje PodoScope, vysvětlili, že jeho použití výrazně zprofesionalizuje naši profesi."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...