globe

Irodologie

Quote-box-iridologyIrodologie s Dino-Lite IriScope

Dino-Lite IriScope Vám umožní snadno zachycovat ostré snímky očí a duhovek. Díky silnému zvětšení můžete vidět vzácně viditelné detaily. V přírodním léčitelství se IriScope často používá k diagnostice duhovky. Iridologové hodnotí zdravotní stav pacientů na základě barevných vlastností v duhovce oka. Tak dokážou diagnostikovat taková onemocnění jako je diabetes, revma nebo pakostnici, a pacientovi následně nabídnout odpovídající léčbu.

Kamera vyrobená speciálně pro fotografování duhovky

Tvarovaná část mikroskopické kamery zajišťuje, že kameru lze přiložit k oku. Díky vestavěnému osvětlení LED dokážou dvě bílé a dvě žluté LED snadno vytvořit dobré snímky, bez nutnosti použití externího zdroje světla. Žluté LED se používají k zajištění lepších snímků tmavé duhovky. Lékař si může prohlížet duhovku přímo na obrazovce počítače nebo notebooku vybaveného operačním systémem Windows nebo MacOS, což jen dokazuje univerzálnost a snadnou mobilitu IriScope.

Přímé zapojení pacientů do diagnostikyQuote-box-iridology-2

Na Přírodní lékař Frederike Otger z nizozemského Haagu používá IriScope již nějakou dobu: „Je to šikovná a snadno použitelná mikroskopická kamera, která snímá ostré obrazy očí a duhovek. Díky nastavitelnému zvětšení se můžu zaměřit na oko a objevit i ty nejmenší nepřesnosti. Jak moji pacienti, tak i já, oceňujeme, že si můžeme prohlížet snímky přímo na obrazovce. Díky tomu je pacient do diagnostiky více zapojený a rovněž může podat lepší zpětnou vazbu. Pro přírodní lékaře je IriScope cenově dostupný, kompaktní a velmi snadno použitelný. Snímky lze digitálně skladovat ve složce pacienta. Frederike Otger: "Kombinace s tabletem činí z IriSkope báječný nástroj pro moji praxi."