globe

DermaScope/ EarScope v provozu

Quote-box-doctor-derm-earPRAKTIČTÍ LÉKAŘI POUŽÍVAJÍ DINO-LITE

Praktičtí lékaři v nizozemském Baarnu používají několik modelů Dino-Lite: "Dermatoskop Dino-Lite dělá lepší a jasnější snímky kůže, než může poskytnout jakýkoli jiný standardní digitální fotoaparát s tlačítkem makro. Můj otoskop Dino-Lite poskytuje nádherné snímky uvnitř ucha, používám ho při vyšetření ušních bubínků mých pacientů. Dokonce si tímto otoskopem mohu vyšetřit svůj bubínek.

Protože jsou mikroskopy Dino-Lite přímo připojeny k mému PC přes USB port, mohu snímky ihned kontrolovat na veliké obrazovce a sdílet se svými pacienty, baterie se nevybíjejí a mám vždy dobré osvětlení. Protože jsou mikroskopy Dino-Lite připojeny přímo k mému PC, mohu snímky snadno ukládat a sdílet. Snímky pořízené Dino-Lite mohu jednoduše uložit do pacientovy elektronické složky trojím klepnutím myši. Snadno mohu přidávat snímky do své 'knihovny' kožních onemocnění.

Používám DermaScope pro telemost se specializovaným Quote-box-doctor-derm-ear2dermatologem. V Baarnské nemocnici Meander Hospital je specializovaná poliklinika na "podezřelé skvrny na kůži", kde mohou dermatologové provádět biopsii hned po prvním objednání, pokud jsou upozorněni pacientovým praktickým lékařem. Obrázky jsou výmluvnější než mnoho slov; naléhavost pacientova případu lze posoudit velmi rychle. Velmi miluji vizualizaci."