globe

DermaScope/ EarScope v provozu

Quote-box-doctor-derm-earPRAKTIČTÍ LÉKAŘI POUŽÍVAJÍ DINO-LITE

Praktičtí lékaři v nizozemském Baarnu používají několik modelů Dino-Lite: "Dermatoskop Dino-Lite dělá lepší a jasnější snímky kůže, než může poskytnout jakýkoli jiný standardní digitální fotoaparát s tlačítkem makro. Můj otoskop Dino-Lite poskytuje nádherné snímky uvnitř ucha, používám ho při vyšetření ušních bubínků mých pacientů. Dokonce si tímto otoskopem mohu vyšetřit svůj bubínek.

Protože jsou mikroskopy Dino-Lite přímo připojeny k mému PC přes USB port, mohu snímky ihned kontrolovat na veliké obrazovce a sdílet se svými pacienty, baterie se nevybíjejí a mám vždy dobré osvětlení. Protože jsou mikroskopy Dino-Lite připojeny přímo k mému PC, mohu snímky snadno ukládat a sdílet. Snímky pořízené Dino-Lite mohu jednoduše uložit do pacientovy elektronické složky trojím klepnutím myši. Snadno mohu přidávat snímky do své 'knihovny' kožních onemocnění.

Používám DermaScope pro telemost se specializovaným Quote-box-doctor-derm-ear2dermatologem. V Baarnské nemocnici Meander Hospital je specializovaná poliklinika na "podezřelé skvrny na kůži", kde mohou dermatologové provádět biopsii hned po prvním objednání, pokud jsou upozorněni pacientovým praktickým lékařem. Obrázky jsou výmluvnější než mnoho slov; naléhavost pacientova případu lze posoudit velmi rychle. Velmi miluji vizualizaci."

 

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...